• Produktu fotogrāfija

  Produktu fotogrāfija, kosmētika preču katalogam, izbraukuma fotogrāfa pakalpojumi

  images/commercial/Produktu_reklamas_foto.jpg

  Reklāmas un produktu fotogrāfija: rūpniecības preču priekšmetu fotogrāfs, kosmētikas produktu fotogrāfs

 • Fotostils

  Reklāmas foto Ogrē: ēdienu dzērienu kulinārijas izstrādājumu un pārtikas produktu fotogrāfēšana

  images/commercial/MG_0164.jpg

  Produktu foto, ēdiena, preču klusās dabas foto sesijas, pēcapstrāde

 • Fotostils

  Rūpniecības preču un pārtikas produktu fotogrāfs interneta veikaliem: preču fotografēšana

  images/commercial/MG_0177.jpg

  Pārtikas produktu un preču fotografēšana, reklāmas fotogrāfi Rīgā un Ogrē.

 • Fotostils

  Reklama, reklamas foto un bildes, reklāmas fotogrāfa pakalpojumi

  images/commercial/278_270_097.jpg

  Reklāmas fotogrāfi priekšmetu fotografēšanai, izbraukuma fotosesijas, reklāmas fotogrāfi Latvijā. Produktu foto izbraukumā pie klienta un produktu fotosesijas studijā

 • Fotostils

  Fotogrāfu pakalpojumi - arhitektūras un interjeru reklāmas fotogrāfija

  images/commercial/MG_0580.jpg

  Veikalu, mēbeļu fotogrāfēšana, interjera noformēšana, antikvāras mēbeles izstrādājumi, interjera preces un aksesuāri. Stilīgs veikala interjera dizains

 • Fotostils

  Juvelierizstrādājumu rotaslietas un bižutērijas dārgmetālu fotosgrāfija: zelta un sudraba gredzeni, kaklarotas, ķēdes, pērles auskari, kuloni, brošas rokassprādzes un citi aksesuāri

  images/commercial/IMG_5699.jpg

  Produktu un preču fotogrāfs: zelta un sudraba juvelierizstrādājumi, rotaslietas bižutērija mirdzoši gredzeni auskari kuloni rokassprādzes, matu sprādzes, stīpiņas un ķemmes aksesuāri piespraudes Faberge, pērles, pērļu rotas un statujas. Zelta, apzeltīti un sudraba juvelierizstrādājumi laulību gredzeni

 • Fotostils

  Veikalu interjeru reklāmas fotogrāfija - fotogrāfijas veikalu interjeriem

  images/commercial/IMG_8760.jpg

  Interjera tirdzniecības vietas fotogrāfija. Fotogrāfa un dizainera pakalpojumi, profesionāli, ātri un kvalitatīvi fotoattēli augstā izšķirtspējā. Arhitektūras un interjera foto. Skatlogu noformējums, foto dizains, interjers, foto tapetse

 • Fotostils

  Priekšmetu un produktu reklāmas foto Ogrē

  images/commercial/IMG_0016.jpg

  Apģērbu un apavu foto reklāmai un katalogiem ar pēcapstrādi. Produktu foto apstrāde, montāža un datorgrafika uz izgriezta fona.

Chat with me

FotoStils - profesionāli foto pakalpojumi Jūsu biznesa izaugsmei

Profesionālas fotogrāfijas brošūrām, plakātiem, iepakojumiem, žurnāliem, katalogiem u.c. informatīvajiem materiāliem un mērķiem.

Fotografēšana iespējama gan foto studijā, gan izbraukumā.

Iespējama pēcapstrāde datorā.Reklāmas un produktu fotogrāfija - komerciāla rakstura profesionāla fotografēšana reklāmas materiāliem
Reklāmas un produktu fotogrāfija ir īpašs fotogrāfijas žanrs, kas atšķiras no portretu fotografēšanas principiem un izmantojamās tehnikas. Produktu foto sesiju parasti fotografē īpaši iekārtotā telpā kā foto studija, bet tā var būt arī pielāgota telpa uz vietas, piemēram, brīvs ofisa kabinets vai arī stūris noliktavā. Reklāmas foto uzdevums ir uzrunāt nākamo klientu, pircēju, lietotāju, sadarbības partneri vai arī garāmgājēju, kura uzmanību pievērsis attēls.
Profesionāls fotogrāfs produktus un preču paraugus fotografē studijas apgaismojumā, ar jaudīgām studijas zibspuldzēm - mākslīgajām gaismām. Ar šīm studijas gaismām var strādāt arī izbraukumā pie klienta, iekārtojot produktu foto sesiju, tieši klienta produktu noliktavās vai ražošanas telpās.
Profesionālas produktu fotogrāfijas veidi
Produkta fotografēšana uz balta fona ar nolūku, ka produktu attēlus varēs ievietot bāra vai kafejnīcas ēdienu kartē vai arī interneta veikalā.
Produktu fotografēšana uz speciāla zaļa vai zila toņa datorgrafikas montāžas fona ar nolūku, ka produktu attēlus varēs ērti izgriezt ar īpašas datorprogrammas palīdzību un kvalitatīvi nomainīt aizmugures fonu vai ielikt citā vidē.
Produktu fotografēšana dabiskā vidē, gan kopā ar citiem objektiem, gan arī individuāli, lai tiek panākts reklāmas foto efekts, ar domu attēlus izmantot plakātos vai preses izdevumos, gan arī interjera noformēšanā.
Pārtikas produktu komercfoto
Pārtikas produktu fotografēšana iedalās gan iepakotu, safasētu produktu, gan neiepakotu produktu fotografēšanā. Produkti iepakojumā var būt gan cietas paciņas, gan mīksta materiāla paciņas ar nekontrolētiem atspīdumiem.
Profesionāls FotoStila fotogrāfs veic foto pakalpojumus: gan studijas produktu fotografēšanu, gan arī izbraukuma produktu fotografēšanu pie klienta. Tiek nodrošināta produktu fotogrāfiju pēcapstrāde, uzlabošana un pārveidošana.
Juvelierizstrādājumu fotogrāfija - profesionāli foto pakalpojumi Jūsu uzņēmuma vajadzībām
Piedāvājam profesionāli fotografēt preces – juvelierizstrādājumus, zelta un sudraba rotaslietas un bižutēriju, fotogrāfijas izmantošanai informatīvajā bukletā, mājas lapā vai citos medijos.
Organizējam dažādas foto sesijas izbraukumā, veicam izbraukuma foto sesijas ar fotogrāfiju drukāšanu, fotografējam uzņēmuma darbiniekus ofisā, gan veicam arī dārgmetālu makro foto un produktu fotogrāfiju kafejnīcām, restorāniem un veikaliem, tāpat arī piedāvājam kāzu foto un individuālas foto sesijas ar atlaidēm un konkurētspējīgas cenas. Iespējamas arī bezmaksas foto sesijas.
Portreti mūzikas grupām, solistiem, dziedātājiem, māksliniekiem, politiķiem, sabiedriskajiem darbiniekiem, sportistiem.
Individuāla kalendāra izstrāde ar dažādu dizainu, reportāžas foto konferenču, semināru un citu pasākumu un īpašu notikumu iemūžināšana. Mākslas dekoratīvais foto, foto kā dekorācija pēc individuāla pasūtījuma interjera un vides noformēšanai. Modes stila foto apģērbu un dizaina fotografēšana žurnāliem, uzņēmumiem un mākslas projektiem.
Kvalitāti par saprātīgu cenu garantē – FotoStils! Piesaki sev interesējošo foto pakalpojumu: 29222987
©2017 Maris.lv