• Fotostils

  f

  images/portraits/IMG_4039.jpg

  f

 • Fotostils

  f

  images/portraits/IMG_7599.jpg

  f

 • Fotostils

  a

  images/weddings/MG_8611_2010.jpg

  f

 • Fotostils

  f

  images/portraits/IMG_7073.jpg

  f

 • Fotostils

  f

  images/portraits/IMG_0148.jpg

  f

 • Fotostils

  f

  images/portraits/IMG_1572.jpg

  f

Chat with me

FotoStils - privātas fotosesijas, portreti, kāzu foto

Mākslas portreti, retro foto, akti, portfolio, dāvana, fotosesija topošajām māmiņām, bērnu un ģimenes fotouzņēmumi un daudzu citu skaistu mirkļu iemūžināšana. Mēs piedāvājam profesionālu fotosesiju, kurā jūs varēsiet iejusties fotomodeļa lomā un iegūt stila foto kā uz žurnāla vāka.

Fotosesijas iespējamas gan Jūsu teritorijā, studijā, interjerā, pie dabas, gan arī jebkurā citā interesantā vidē.

Pēc nepieciešamības tiek veikta fotogrāfiju apstrāde un uzlabošana.


Fotosesijas kā piedzīvojums
Jebkura fotogrāfa galvenais uzdevums – ļaut Jums izskatīties neikdienišķi, tā kā Jūs to vienmēr esat vēlējušies. Kārtīgs fotogrāfs gandrīz jebkuru cilvēku padarīs par neparastu un unikālu, kā slavenību uz žurnāla vāka.
Tiem, kas vēlas kļūt par kvalitatīvu fotogrāfiju īpašnieku, kam patīk pozēt un mainīt savu izskatu – piedāvājam izmantot fotosesijas pakalpojumus. Fotosesijas pakalpojumu cenas sakarā ar eiro ieviešanu netiek celtas. Fotosesija studijā joprojām maksā 65 ls - 90 Eiro, tāpat iespējamas arī bezmaksas mākslas foto sesijas, par ko var novienoties atsevišķi. Vienas stundas laikā tiek uzņemtas aptuveni 100 - 200 fotogrāfijas. Pakalpojumu maksā ir iekļauts: profesionāla fotogrāfa darbs; fotostudijas fonu un aksesuāru izmantošana; 10 labāko fotogrāfiju digitālā apstrāde; CD disks ar visām fotogrāfijām, kas uzņemtas fotosesijas laikā.
Ja esat izlēmuši iepriecināt sevi vai savus tuviniekus ar jaunām un satriecošām fotogrāfijām, sazinieties ar profesionālu fotogrāfu, lai vienotos par fotosesijas dienu, laiku un vietu. Fotosesiju var organizēt Jūsu teritorijā, foto studijā, orginālā interjerā, pilsētā uz ielas, pie dabas un saulrietā, gan arī jebkurā citā interesantā vai eksotiskā vidē. Jums jau noteikti ir savs tēls, kādā Jūs gribētu sevi ieraudzīt, un apspriediet to kopā ar foto meistaru.
Skaistas un kvalitatīvas fotogrāfijas parasti nav nejaušības rezultāts, tādēļ profesionāls fotogrāfs vienmēr cenšos pielikt visas savas pūles un izmanto gadiem uzkrāto meistarību, lai radītās fotogrāfijas visiem sagādātu patiesu prieku un pozitīvas emocijas.

Fotogēniskuma praktikums
Tātad Jums ir ieplānota fotosesija, kas veltīta dzimšanas dienai, kāzām, jubilejai, izlaidumam u.c. Ļaujiet mums dot Jums dažas rekomendācijas optimālā rezultāta sasniegšanai (pamatā skar sieviešu dzimuma personas).
Kosmētika. Fotosesijas laikā ir viennozīmīgi nepieciešams lietot kosmētiku, pie tam ieteicams izmatot nedaudz spilgtākus toņus, nekā parasti. Tonālais krēms ir sava veida ādas retuša. Uzlieciet to ne tikai uz sejas, bet arī visām pārējām atklātajām ķermeņa daļām. Tas palīdzēs izlīdzināt sejas ādu un noslēpt defektus. Sējai vēlams uzlikt arī pūderi, lai uzņemšanas laikā ar uzliesmojumu nerastos nevēlams spīdums (īpaši vasarā). Kosmētikā nav ieteicams izmantot perlamutra krāsas kosmētiskos līdzekļus (lūpu krāsas, acu ēnas, vaigu sārtumu utt.). Tas var izraisīt nevēlamu atspīdumu. Acu kontūra līnijai nevajadzētu būt pārlieku biezai, jo tas rada pārāk lielu kontrastu. Skropstu tušu drīkst un arī vajag izmantot daudz – tas piešķirs Jūsu skatienam izteiksmīgumu un dziļumu (tikai neizmantojiet spilgtu krāsainu tušu). Taisot melnbaltas fotogrāfijas, nedrīkst izmantot lūpu krāsas tumšajos toņos, jo tādā gadījumā fotogrāfijās lūpas izskatīsies gandrīz melnas. Gaišo toņu lūpu krāsu izmantošana padarīs lūpas baltas. Šeit vajag pieturēties pie "zelta vidusceļa".
Matu veidojums. Šeit nav nekādu izgudrojumu, vienkārši Jūsu matiem ir jābūt tīriem un sakoptiem frizūrā vai ieveidotiem.
Apģērbs. Neviens, izņemot Jūs pašus nezinās labāk, kas Jums piestāv, tāpēc izvēlieties to apģērbu, kurā Jūs jutīsieties pārliecināti un neatvairāmi.
Tagad, kad Jūsu izskats ir novests līdz pilnībai, pienāk fotogrāfa laiks. Viņa uzdevums ir piemeklēt tieši Jums vislabāk atbilstošus fonus, pozas, apgaismojumu un rakursus. Un lūk, Jūsu priekšā ir fotokameras objektīvs. Ko visbiežāk tajā ierauga fotogrāfs? Nobijušās un saspringtas sejas, kuras patiešām nevar nosaukt par fotogēniskām. Atslābinieties. Iedomājieties, ka esat zvaigzne. Jūs patīkat pašai sev un apkārtējai pasaulei, un tagad ir tieši tās slavas minūtes, kad Jūs brīvi un viegli pozējat objektīva priekšā. Ticiet mums, tādas fotosesijas rezultāts pārspēs visas Jūsu gaidas.
©2017 Maris.lv